[Tajfutas] Nyári Vezér kupa BP19

Oszlovics Ádám oszlovics.adam at gmail.com
2026. Jún. 16., K, 17:32:04 CEST


Sziasztok!
Köszönöm az eddigi szándéknyilatkozatokat!

A nevezésnél a legördülőkből tessék választani a pályákat, bár anélkül is
tovább enged a nevezési folyamat :-)
Láthatóvá tettem az extra mezőket, így láthatjátok, hogy kivel fogtok
mérkőzni.
Aki este 9ig nevez, annak saját térképe lesz.

béke
Oszi

Oszlovics Ádám <oszlovics.adam at gmail.com> ezt írta (időpont: 2026. jún.
14., V 19:28):

> Sziasztok!
>
> Ahogy nézem kicsit előre szaladt a lista, így szeretnélek emlékeztetni
> titeket, hogy a 20. előtt még lesz egy 19. futam is a szerdai
> cicaharc-sorozatban. 🙂
> VK a zuglói Móra suli öltözőstül, sportnapostul, terülj-terülj
> asztalkámostul!
> Sikerült eddig még nem használt útvonalválasztásokat találni, higgyétek
> el, 11 év után nem könnyű, remélem tetszeni fog.
>
> A MOM-os Kalandok mostani állomásán pedig még térképet se kell vinnetek,
> útközben minden kiderül. Irány az ismeretlen! 😃
>
> Nevezni itt tudtok:
> https://www.e-nevezes.hu/hu/esemeny/show/1413
>
> Béke
> Oszi
>
>
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <http://lazarus.elte.hu/pipermail/tajfutas/attachments/20260616/513befc7/attachment.html>


További információk a(z) Tajfutas levelezőlistáról