[Tajfutas] Nyár kupa osztrák júl 7-12
Péter Szieberth
szieberthpeter63 at gmail.com
2026. Jún. 13., Szo, 18:51:58 CEST
Sziasztok!
Talán ma van a kedvezményes nevezés a Osztrák-Cseh határon lévő versenynek.
Tavaly ott voltam és nagyon jó volt. Azért szeretek ha lehetőség nyílik
helyi versenyen indulni a csapatommal, mert kevesen vannak, kevesekkel
találkook és a pontokat egyedül-egyénileg kell kikapkodni.
Tavaly áfonyás, mohás, alacsony alpesi, nagy sziklás, fenyő erdőben volt.
Most is ez ígérkezik.
Ha nincs programotok nézzétek meg, pályaadatok is már vannak.
Tavaly Zelei F. és Marczis I. voltak ott a rendezők között. Indulók között
Riczel Zs és Prill L. is ott voltak.
Átnéztem a szobajöhető Magyaro. közeli versenyeket, és igen szerény volt a
kínálat.
Szieberth P.
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <http://lazarus.elte.hu/pipermail/tajfutas/attachments/20260613/667f52c2/attachment.html>
További információk a(z) Tajfutas levelezőlistáról